EVSEL ATIKSU ARITMA TESİSLERİ

Paket arıtma sistemleri, çeşitli atıksu arıtma uygulamaları için tasarlanmış, yüksek verimli, tam otomatik olarak çalışan ve herhangi bir operatör müdahalesi gerektirmeyen standart kompakt ünitelerdir. Paket ünitelerde kullanılan ileri proses teknolojisi, küçük yerleşimlerdeki arıtma tesislerinde büyük problem yaratan değişken debi ve kirlilik koşullarında bile mükemmel performans sağlamakta ve üniteye bugünün olduğu kadar yarının standartlarına da uyabilme gücünü vermektedir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

ÖZELLİK VE FAYDALARI

Aquaflux paket ünitelerinin yanı sıra saha şartlarına uygun olarak dizayn edilmiş üniteler de üretilmektedir. Yeterli alanın olmadığı, debi ve organik yük arasında ciddi farklılıklar yaşanan tesisler için ayrı bir tasarım çalışması yapılmaktadır.

Aquaflux paket üniteleri sağlam ve uzun ömürlüdür. Gövdesi 5-6 mm. karbon çeliğinden yapılmış olup iç ve dış iki kat mastik esaslı epoksi ile kaplanmaktadır. Olağandışı koşullarda dış uygulamaların ayrıca katodik olarak da korunması mümkündür.

Aquaflux paket üniteleri için işletme odası ihtiyacı yoktur. Blower, kumanda panosu ve klor dozaj pompası ünitenin içinde ve/veya üzerinde montajlı olarak sahaya ulaştırılmaktadır.

Biyolojik paket arıtma tesislerinin kullanıldığı bazı sektörler şu şekildedir;

Belde/Belediyeler, Kamu Kuruluşları, Okullar, Toplu Yaşam Alanları, Şantiyeler, Yazlık Siteler, Oteller

OPSİYONEL ÖZELLİKLER

  • Kesikli veya sürekli dizayn
  • Epoksi kaplı karbon çelik veya PE imalat ünite
  • Paket ön arıtma ünitesi
  • PLC kontrollü otomasyon panosu
  • Dokunmatik kontrol panelli otomasyon panosu
© Telif Hakkı - Turkuaz Arıtım Bodrum - Tasarım Çizgi Ajans