KENT Alps Plus

HEPA arıtma teknolojisine ve yüksek CADR’ye sahip gelişmiş bir hava temizleyici, evinizi/işyerinizi temiz ve kirletici maddelerden arındırmak için iç mekan hava kirleticilerinin giderilmesine yardımcı olur.
60 m2’ye kadar olan bir oda boyutuna kuruluma uygun olan Japonya’dan HEPA Teknolojisine sahip KENT Alps Plus, odanızın havasını saf, sağlıklı ve temiz tutarak kirlilikten arındırır.

HEPA Teknolojisi

KENT Alps Plus, tehlikeli kirleticileri ortadan kaldırmak için test edilmiş ve kanıtlanmış HEPA teknolojisini kullanır. HEPA (Yüksek Verimli Partikül Tutucu) filtresi, toz akarları, küf sporları gibi 0,3 mikrondan büyük kirleticileri yakalamak ve yakalamak için üç aşamalı bir mekanizma (Etki, Kesişme ve Yayılma) kullanarak içinden geçen havadaki partiküllerin% 99’unu giderir, polen, evcil hayvan kepeği ve tütün dumanı.

Gerçek Zamanlı Hava Saflığı Monitörü

KENT Alps Plus, gerçek zamanlı hava saflık monitörü ve iç mekan havası için PM 2.5 ekranı ile birlikte gelir. Hava temizleyici, bir odadaki PM 2.5 seviyesini gerçek zamanlı olarak tespit etmek için gelişmiş bir lazer saçılma tekniği kullanır. Bir dijital ekran, odanın içindeki PM 2.5 µm / m3 yoğunluğunu gösterir.

Akıllı Hava Kalitesi İzleme

Dahili bir sensör ve hava kalitesi LED ekranı, hava kalitesini üç renkte gösterir – mükemmel için mavi, iyi için pembe ve kötü hava için kırmızı.

Kullanıcı Dostu, Kullanışlı ve Fonksiyonel Tasarım

Evlerde ve ofislerde kullanıma uygun, zarif tasarımlı temizleyici. Kaide kurulum modu ile, kullanımı ve kurulumu son derece uygundur. Özel gereksinimler için 8 saatlik zamanlayıcı işlevi ve üç farklı hız seviyesi vardır.

Havanın Tazeliğini Artırmak İçin Dahili İyonlaştırıcı

Dahili İyonlaştırıcı, kirleticileri oda içindeki duvarlara veya diğer yüzeylere yapışmaya zorlayarak oda havasını tazeleyen negatif iyonları serbest bırakır veya bunları iyonlaştırma ünitesinin yakınındaki elektrik yüklü bir toplama plakasına hapsederek oda havasını taze  yapar.

Teknik Özellikler

Model Name KENT Alps Plus Air Purifier
Model Number 15007
Mounting Pedestal
Net Weight 8.00 kg
Input Power Supply Single Phase 220-240 V, AC 50/60 Hz.
Product dimension (mm) 410 (L) * 245 (W) *580 (H)
Effective room area Up to 43. Sq. m.
Noise (dB) <= 54 dB (A)
CADR (Clean air delivery rate) 400 m3 /hr
Power Consumption 60W
PM 2.5 (Sensing Range) 0-1500 µg/m3

© Telif Hakkı - Turkuaz Arıtım Bodrum - Tasarım Çizgi Ajans