KENT Aura

30 m2’ye kadar olan bir oda boyutuna kuruluma uygun olan Japonya’dan HEPA Teknolojisine sahip KENT Aura, odanızın havasını saf, sağlıklı ve kirlilikten arındırır.

HEPA Teknolojisi

KENT Aura, tehlikeli kirleticileri ortadan kaldırmak için test edilmiş ve kanıtlanmış HEPA teknolojisini kullanır. HEPA (Yüksek Verimli Partikül Tutucu) filtresi, toz akarları, küf sporları gibi 0,3 mikrondan büyük kirleticileri yakalamak ve yakalamak için üç aşamalı bir mekanizma (Etki, Kesişme ve Yayılma) kullanarak içinden geçen havadaki partiküllerin% 99’unu giderir, polen, evcil hayvan kepeği ve tütün dumanı.

Partikül Maddenin Giderilmesi

KENT HEPA filtre, iç mekan havasında bulunan PM (Partikül Madde) 2.5 ve SPM’yi (Askıdaki Partikül Madde) etkin bir şekilde giderir. Özel olarak işlenmiş aktif karbon filtresi, havadaki her türlü kokuyu / kötü kokuyu etkili bir şekilde emer.

Akıllı Hava Kalitesi İzleme

Dahili bir sensör ve hava kalitesi LED ekranı, hava kalitesini üç renkte gösterir – mükemmel için mavi, iyi için pembe ve kötü hava için kırmızı.

Kullanıcı Dostu, Kullanışlı ve Fonksiyonel Tasarım

Evlerde ve ofislerde kullanıma uygun, zarif tasarımlı temizleyici. Kaide kurulum modu ile, kullanımı ve kurulumu son derece uygundur. Özel gereksinimler için 8 saatlik zamanlayıcı işlevi ve üç farklı hız seviyesi vardır.

Havanın Tazeliğini Artırmak İçin Dahili İyonlaştırıcı

Dahili İyonlaştırıcı, kirleticileri oda içindeki duvarlara veya diğer yüzeylere yapışmaya zorlayarak oda havasını tazeleyen negatif iyonları serbest bırakır veya bunları iyonlaştırma ünitesinin yakınındaki elektrik yüklü bir toplama plakasına hapsederek oda havasını taze  yapar.

Teknik Özellikler

Model Name Kent Aura Air Purifier
Power Consumption 45 W
Mounting Pedestal
Net Weight 5.00 kg
Input Power Supply Single Phase 200-240 V, AC 50/60 Hz.
Product dimension (mm) 350 L X 180 W X 482 H
Effective room area Up-to 27 Square-metre
Noise (dB) <= 60 dB (A)
CADR (Clean air delivery rate) 180 m3 /h

© Telif Hakkı - Turkuaz Arıtım Bodrum - Tasarım Çizgi Ajans